Hotel U Zlatého jelena

ERAWAN PRAGUE

Thai restaurant Erawan Prague

Thajská restaurace Erawan Prague dodržuje ve svém jedinečném interiéru pravidla thajského společenského chování i buddhismu. Stejně jako se v naší kuchyni snažíme přiblížit thajskou kuchyni lidem v srdci Evropy, tak i náš interiér je kombinací českých výrobků a thajského designu. Originály obrazů, které můžete najít v naši restauraci pocházejí od slavného thajského malíře Visut Pojvibulsiri, narozeného roku 1942 v Bangkoku.

Máme otevřeno od pondělí do soboty od 11:30 do 22:00.


Thajská kuchyně vznikala mísením mnoha prvků jihovýchodní Asie a klade důraz na lehké pokrmy se silnými aromatickými složkami. Ostrost thajské kuchyně je proslulá, ale není nezbytně nutná. Lze najít i mnoho typických jídel s příjemně nepálivou vyváženou chutí. Rovnováha, smysl pro detail a pestrost zde mají velký význam. Thajské jídlo je známé svou bilancí tří až čtyř základních chuťových smyslů v každé misce nebo v celém jídle: kyselé, sladké, slané a hořké. Tato kuchyně je o žonglování s nesourodými prvky, které vytvoří harmonický celek.

Restaurace Erawan Prague je jen pár kroků od Staroměstského náměstí ve Štupartské ulici. Lze se k nám dostat právě touto ulicí nebo z ulice Celetná, kde projdete útulným Café Barem U Zlatého jelena. 

Zavolejte nám pro rezervaci na telefonním čísle: 602 248 314

Těšíme se na Vaši návštěvu

Team Erawan Prague

Cakeshop Prague

Kavárna Cakeshop Prague

Navštivte naši kavárnu Cakeshop Prague, která se nachází v historických prostorách hotelu U Zlatého jelena. Kavárna se nachází jen pár kroků od Staroměstského náměstí.

Pro hosty jsme otevřeni denně od 7:00 do 22:00 hodin.

V naši nabídce najdete špičkovou italskou kávu Lavazzu, opravdu čokoládovou horkou čokoládu nebo vynikající domácí limonády připravované našimi cukrářkami.

Můžete se také těšit na pestrou nabídku námi pečených dezertů, dortů, sušenek a koláčů. Pochutnáte si na tradičním Medovníku, dortu Schwarzwald nebo dortu Pavlova s čerstvým ovocem. Nabídka je ale pestřejší. Pokud nebudete mít chuť na nic sladkého, tak Vás jistě nezklame pestrá nabídka slaných pokrmů. V nabídce máme například sendviče z domácího toustového chleba, krémové polévky nebo čerstvé saláty.

Plánujete oslavu pro rodinu nebo kolegy? Velice rádi Vám navrhneme a upečeme vybraný dort nebo jiné dobroty.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
Team Cakeshop Prague

Cukrárna Cakeshop Prague

Cukrárna Cakeshop Prague

Nestihli jste snídani? Nevadí! Přijďte za námi a vyberte si. Vybírat si můžete z A la Carte nebo si můžete zvolit bufetovou snídani v krásném prostoru naši cukrárny, kde zároveň pečeme naše dorty.

Máme pro Vás otevřeno od 7:00 – 10:30 hodin.

Bufetová snídaně nabízí teplou i studenou kuchyni. Nabídka studeného bufetu zahrnuje domácí pečené müsli, nakládané sýry, ovoce, čerstvou zeleninu, koláče, croisanty a mnoho dalšího. Nabídka teplého bufetu nabídne variaci vaječných pokrmů, zeleninové nebo masové koláče, grilovací klobásky. V teplém počasí si naši snídani můžete vychutnat na nádherných terasách.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Team Cukrárny Cakeshop Prague