Hotel U Zlatého jelena

Kontakt

Recepce a adresa

Hotel "U Zlatého jelena"
Štupartská 6 / Celetná 11
PRAHA 1 - Staré město

Provozovatel

VENTURY s.r.o.
Míšenská 8/68
118 00 Praha 1 Malá strana
IČ: 251 61 466

Kontaktní formulář

captcha

Kudy k nám

Parkování

Prosíme, mějte na paměti, že v centru města NELZE bezplatně parkovat. Nabízíme Vám několik možností, jak zaparkovat Váš vůz:

Parkování na ulici s parkovací kartou
450 CZK / 18 EUR á den - rezervace nutná
Parkování v hlídané garáží
800 CZK / 30 EUR á noc

Parkování v modré zóně v okolí hotelu představuje nejrychlejší způsob zaparkování Vašeho vozu. Naši parkovací kartu můžete navíc v případě potřeby využít i v ostatních částech Prahy 1. Prosíme Vás o včasnou rezervaci, kapacita je omezená.

Parkovací služba je nejpohodlnější řešení Vašich starostí se zaparkováním. Přijeďte k nám vlastním vozidlem (pro příjezd k hotelu prosíme vždy používejte ulici Štupartská) a my se o Váš vůz kompletně postaráme. Tato služba standartně zahrnuje odvoz vozidla na střežené bezpečné parkoviště profesionálním řidičem a dovoz auta zpět k hotelu, dále je také možné přiobjednat natankování nádrže či umytí exteriéru a interiéru vozu. Tato služba je vhodná i pro automobily větších rozměrů - minibusy, menší dodávky, menší obytné vozy. Kapacita parkovacích míst je neomezená.

Transfer

Rádi Vám zařídíme dovoz či odvoz z hotelu na jakékoli místo našimi moderními a udržovanými auty s klimatizací, které řídí profesionální řidiči. Aby mohly být naše služby co nejlepší, prosím, objednávejte si případné transfery s předstihem. Je nutno uhradit v hotovosti.

Transfer letiště 1-4 osoby
700 CZK / 28 EUR
Transfer letiště 5-7 osob
1300 CZK / 52 EUR