Hotel U Zlatého jelena

O hotelu

Hotel je vybudován v prostorách starého měšťanského domu založeného v roce 1366. Ubytováni budete na jednom ze tří historických schodišť v původních propojených domech U Zlatého jelena a U Českého lva.

Svojí ideální polohou ve velmi známé Celetné ulici, bývalé Královské cestě, se hotel řadí mezi nejlépe situované ubytovací zařízení v samém srdci Prahy. Jen pár kroků Vás dělí od Staroměstského náměstí, chůzí dosažitelné jsou i všechny ostatní turisticky vyhledávané památky a místa, včetně Pražského hradu, odkud se Vám naskytne jeden z nejpůsobivějších pohledů na město.

Hotelové pokoje jsou velmi prostorné ve srovnání se standardními hotelovými pokoji a jsou vybaveny starožitným nábytkem a kovovými sochami mistrovských děl, aby odpovídaly atmosféře historické budovy a celé oblasti. Hotel má 19 pokojů s 51 lůžky.

V celém hotelu je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Jsme přátelští k domácím mazlíčkům.

Pokoje

Pokoj typu standard

Menší pokoje typu standard jsou vybaveny v jednoduchém stylu. Na pokoji naleznete pohodlnou manželskou postel nebo oddělená lůžka, malé posezení a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. 

Pokoje se nacházejí v prvním poschodí naší budovy.

Pokoj typu Superior

Pokoje jsou prostornější než pokoje typu standard, mají manželskou postel, malé posezení a vlastní koupelnu s vířivou nebo perličkovou vanou.

Pokoje se nacházejí od zvýšeného přízemí až po druhé poschodí budovy. K pokojům se dostanete po původních dřevěných schodech.

Pokoj Junior Suite

Tento pokoj je jen jeden a naprosto jedinečný.

Pokoj se nechází v druhém poschodí a tím pádem můžete z pokojového balkonu vidět přímo do ulice Celetná a na Královskou cestu. Pokoj je velice prostorný, kromě manželské postele je zde velké posezení. Pokoj je vybaven historickými kamny, dobovým stolem a v koupelně naleznete kromě sprchy i vířivou vanu. 

Pokoj typu Senior Suite

Pokoje typu Senior se skládají ze dvou pokojů - je zde oddělená ložnice a obývací pokoj. Pokoje je možné připravit až pro 4 osoby. Apartmánový typ uspořadání má v ložnici manželkou postel, v obyvacím pokoji je větší prostorné posezení, které je možné v případě zájmu předělat na druhé dvoulůžkové spaní. 

Koupelna je vybavena vanou. Pokoje se nacházejí v prvním a druhém poschodí. 

Třílůžkový pokoj - standard a superior

Třílůžkové pokoje mají dvě varianty koupelen - buď se sprchou nebo vanou. Součástí pokoje je posezení a pokoje jsou prostorné. Na třílůžkové pokoje je možnost přidat přistýlku k již současné manželské posteli a oddělenému lůžku.

Pokoje se nacházejí v prvním a druhém poschodí naší budovy.

Služby

Nabízíme další doplňkové služby v rámci našeho ubytování.

Děti do 6 let bez nároku na lůžko
zdarma
Dětská postýlka (0-2 roky)
270 CZK / 10 EUR á noc
Přistýlka
520 CZK / 20 EUR 
Úschova zavazadel v den odjezdu
zdarma
Wifi Internet
zdarma ve všech prostorách hotelu
Parkování - nutná rezervace
od 450,- CZK / od 18 EUR
Kytice při příjezdu na pokoj
cena na dotaz
Praní v externí prádelně
ceník na dotaz
Zprostředkování výletů a prohlídek
nabídka na dotaz

Domácí mazlíček

200 CZK / 7 EUR á noc

Snídaně a městské poplatky při rezervaci přes hotelový web nebo email jsou zahrnuty v ceně ubytování (ostatní hradí snídaně v ceně 270 CZK/10 EUR a poplatky 21 Kč/0,7 EUR za osobu a noc).